Pronat

Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te Tiranes te pazari i ri ! Tirana - Tirana - Pazari I ri

Tipare

 • ID: 602
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 125.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 700€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te Tiranes te pazari i ri ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites, dy dhomat e gjumit , dy tualetet dhe kendi i gatimit eshte ne ambjent me vete .Aparatmenti eshte i paisur me sistem ngrohje ftohje ne te gjitha ambjentet . Eshte kati i fundit i nje pallati 9-katesh .Vlera e publikuar perfshin taksa (bruto) dhe nje post parkimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme