Pronat

Shitet Apartament 2+1 te zona e Freskut ! Tirana - Tirana - Fresku

Per Shitje 60,000€

Tipare

 • ID: 603
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 107.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 60,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 107 m2 te zona e Freskut ! Apartamneti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma matrimoniale me tualet , dhoma e gjumit per femije dhe tualeti i dites . Apartamenti ndohet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme