Pronat

Shitet Apartament 3+1 100 m2 te zona e 21-dhjetorit . Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Shitje 100,000€

Tipare

 • ID: 564
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 100,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 3+1 100 m2 te zona e 21-dhjetorit .Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te soxhorno ku ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ndodhet ne krahe te fakultetit te inxhinierise se ndertimit i pozicionuar buze rruge . Per me teper informacion na kontaktoni ne C"0686051414 OSE 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme