Pronat

Shitet lokal si investim! Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Shitje 442,500€

Tipare

  • ID: 607
  • Lloji I prones: Lokal/Restorant
  • Siperfaqe: 177.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 442,500€
  • Cmimi/m2: 2500€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Te Bulevardi Gjergj Fishta prane Uet shitet lokal super i investuar si dhe ka nje sipërfaqe prej 177m2. Aktualisht eshte i dhene me qira me nje vlere prej 1200 euro/muaj. Prona eshte e investuar, si dhe e arreduar me kujdes ne cdo detaj. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit , prane Fakultetit te Uet-it. Kjo prone eshte nje menyre e mire investimi. Per nje informacion me te detajuar mos nguroni te na kontaktoni ne C. 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 177

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme