Pronat

Shitet apartament 1+1 pas Ambasades Greke! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 63,000€

Tipare

 • ID: 628
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 60.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 63,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 pas Ambasades Greke . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2, eshte i organizur ne nje soxhorno, nje dhome gjume si dhe nje tualet .Aapartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te paisur me ashensor. Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni ne C.0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme