Pronat

Jepet me qira apartament 2+1! Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 450€

Tipare

  • ID: 629
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 450€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Tek Ish Ekspozita Jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te paisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , dy dhoma gjumi si dhe nje tualet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore . Per nej vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni ne C.0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme