Pronat

Shitet apartament 1+1! Tirana - Tirana - Don Bosko

Tipare

  • ID: 630
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 50.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 42,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 prane Hotel Ferrari ne Don Bosko .Apartamenti ka nje siperfare 50m2 . Apartamenti eshte i i mobiluar totalish me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet sebashku me ato. Apartamenti eshte ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar . Per me shume informacion mos nguroni te na kontaktoni ne C. 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 50

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme