Pronat

Jepet me qera Apartament 2+1 114 m2 ne zonen e Bllokut ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 632
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 114.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 2+1 114 m2 ne zonen e Bllokut ! Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku eshte dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit , tualeti dhe ballkoni . Apartamenti eshte i pozicionuar ne qender te bllokut cka e ben lehtesisht te aksesushem me te gjitha zonat e tjera . Vlera e publikuar eshte Neto .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme