Pronat

Shitet ambjente per biznes Tirana - Tirana - Stacioni I trenit

Per Shitje 65,000€

Tipare

 • ID: 633
 • Lloji I prones: Garazh
 • Siperfaqe: 134.90 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 65,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjente per biznes afer rruges Frigoriferit ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati eshte me 5 shkalle ulet nga rruga eshte me ditare per ajrim dhe ndricim. Per me shume informacione mundet te kontaktoni ne C.0694073990 ose 0684073987 [email protected]

Tipare te zones

 • Siperfaqe totale : 134.9

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

For sale 62000.00 €
 • 135 m2
 • 0
 • 0
For sale 58000.00 €
 • 135 m2
 • 0
 • 0