Pronat

Jepet me qera Apartament 2+1 91 m2 ne zemer te blloku ! Tirana - Tirana - Blloku

E dhene me qira 600€

Tipare

 • ID: 635
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 91.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 2+1 91 m2 ne zemer te bllokut ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno e cila ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit ajo matrimoniale dhe dhoma tjeter e gjumit . Kendi i gatimit eshte i shkeputur nga soxhorno . Soxhorno ka dalje ne ballkon me pamje piktoreske te kryeqytetit. Aprtamenti ka nje firniture moderne i arreduar me fines . Eshte pjese e nje pallati me siguri maksimale dhe ne nja nga zonat me te mira dhe lehtesisht e aksesueshme me institucionet dhe zonat e tjera te qytetit. Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme