Pronat

Shitet apartament 3+1 ! Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 135,000€

Tipare

  • ID: 635
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 120.00 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 135,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko prane Bujtines Gjeli. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120m2 , eshte i organizuar ne nje soxhorno si dhe ne 3 dhoma gjumi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Kompleksi banimi bashkohore. Apartamenti shitet i mobiluar . Per nej vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni ne c. 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme