Pronat

Jepet me qera apartament 2+1 107 m2 ne afersi te Stadjumit Qemal Stafa ! Tirana - Tirana - Stadiumi Qemal Stafa

Per Qira 1,000€

Tipare

 • ID: 637
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 107.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 107 m2 ne afersi te Stadjumit Qemal Stafa . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit ,dy tualetet , soxhorno dhe ballkoni . Apartamenti eshte i arreduar ne stilin modern me mobilim shum cilesor. Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme