Pronat

Jepet me qera Apartament 2+1+1 108,7 m2 te Rruga Panorama ! Tirana - Tirana - Bulevardi Zogu I

Per Qira 1,200€

Tipare

 • ID: 639
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 108.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,200€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 2+1+1 108,7 m2 te Rruga Panorama ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te Soxhorno , dy dhomat e gjumit , kendi i kuzhines i cili eshte i shkeputur nga pjesa e soxhornos dhe ballkoni . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik . Eshte i pozicionuar ne nje zone e cila ka akses me zonat dhe institucionet kryesore te kryeqytetit .Apartamenti eshte i pamobiluar por mund te mobilohet ne baze te kerkeses se klientit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme