Pronat

Jepet zyre me qera ! Tirana - Tirana - Garda

Per Qira 3,000€

Tipare

  • ID: 641
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 218.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 3,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet zyre me qera. Ambjenti ndodhet ne hyrje te liqenit prane Gardes, Ka siperfaqe prej 218m2 ,ndodhet ne katin e 3 te nje kodine te mire administruar.Ambjentika nje lokacion te aksesushem me zonat dhe institucionet me kyce te kryeqytetit . Vlera per te cilen jepet me qera ky ambjetn eshte 3000 euro bruto(me taksa te perfshira ) . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 218

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme