Pronat

Shitet ambjente Biznesi ne rrugen e Kavajes Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Shitje 6,000€/ m2

Tipare

  • ID: 331
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 140.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 6,000€/ m2
  • Cmimi/m2: 6000€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet ambjente biznesi ne rrugen e Kavajes, Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje ndertese me 3 kate. Ambjenti aktualisht eshte i dhene me qera per nje institucion finaciar bankar me nje kontrat 5 vjecare me vleren 2500 euro / muaj. Ambjenti eshte i investuar, dhe ka nje lokacion perfekt, shume afer qendres se Tiranes. Per me shume informacion kontaktoni ne C.0694073990 ose 0684073987 [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme