Pronat

Zyre për Qira ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 700€

Tipare

 • ID: 361
 • Lloji I prones: Zyre
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 700€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera zyre 110 m2 ne zonen e Bllokut ! Zyra eshte ne katin e pare banim te nje pallati 10-katesh ne zemer te bllokut !Eshte e investuar dhe e mobiluar . Vlera e publikuar eshte bruto (perfshire dhe taksat ). Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme