Pronat

Shitet super vile tre kateshe ! Tirana - Tirana - Misto Mame

Shitur 230,000€

Tipare

 • ID: 322
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 320.00 m2
 • Dhoma: 11
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 230,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 4

Pershkrim

Shitet vile 3-kateshe ne Misto Mame. Vila eshte e super mobiluar, e gjitha e veshur me pllake, ka nje super tarace. Mobilimi eshte moderrn dhe shume i kendeshem. Vila eshte e rrethuar nga nje oborr ku ka mundesi per 5 vende parkimi. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 4
 • Siperfaqe totale : 395
 • Siperfaqe neto : 320

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme