Pronat

Jepet me qera Apartament 1+1 84 m2 te Liceu Artistik ! Tirana - Tirana - Liceu Artistik

Per Qira 550€

Tipare

 • ID: 646
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 84.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 550€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 84 m2 te Liceu Artistik ! Apartamenti eshte i oraganizuar ne nje soxhorno ne te cilen ndodhet kendi i gatimit , dhoma matrimoniale tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar ne stilin moderne me nje firniture shume cilesore . Eshte i pozicionuar buze rruge dhe ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit e aksesushme me te gjitha zonat dhe institucionet kryesore te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 84

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme