Pronat

Shitet ambjent komercial 142.5 m2 ne zonen e shallvareve prane bllokut , aktualisht funksionon si restorant ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 498,700€

Tipare

  • ID: 362
  • Lloji I prones: Lokal/Restorant
  • Siperfaqe: 142.50 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 498,700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet ambjent komercial 142.5 m2 ne zonen e shallvareve prane bllokut , aktualisht funksionon si restorant ! Ambjenti aktualisht ka nje kontrate qeramarrje per nje afat kohor prej 4-vjetesh ne vleren 1400 Euro qera mujore . Zona ne te cilen ndodhet gjithashtu dhe fakti qe eshte me kontrate qeraje e ben nje mundesi investimi atraktive . Prona disponon certifikata te rregullta pronesie . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 142.5

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme