Pronat

Shitet Apartament 2+1 104 m2 ne nje rezidenc luksoze ne afersi te TEG-ut ! Tirana - Tirana - TEG

Per Shitje 187,000€

Tipare

  • ID: 648
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 104.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 187,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 104 m2 ne nje rezidenc luksoze ne afersi te TEG-ut !Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas kalohet te dhoma matrimoniale dhoma tjeter e gjumit , tualeti dhe dy ballkone . Apartamenti ka orjentimin Veri -Perendim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 104

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme