Pronat

Jepet me qera ambjent komercial 30 m2 te ne afersi te bllokut te kinema Agimi ! Tirana - Tirana - Shallvaret

Per Qira 250€

Tipare

  • ID: 678
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 30.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 250€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera ambjent komercial 30 m2 ne afersi te bllokut te kinema Agimi ! Ambjenti eshte kati i pare me shkalle te dedikuara . Eshte i pershtatshem per zyra sherbimi, noterie , avokatie etje . Zona eshte lehtesisht e aksesushme dhe preferenciale . Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 30

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme