Pronat

Jepet me qera ambjent komercial 45 m2 afer hotel Diplomatit ! Tirana - Tirana - Tirana e Re

Per Qira 700€

Tipare

  • ID: 679
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 45.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera ambjent komercial 45 m2 afer hotel Diplomatit ! Ambjenti eshte i pozicionuar buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi . Eshte kati i pare me shkalle te dedikuara . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 45

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme