Pronat

Jepet me qera Apartament 2+1 109 m2 te Zogu i Zi ! Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 680
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 109.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Aparatemnt 2+1 109 m2 te Zogu i zi ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome dite ne te cilen ndodhet kendi i gatimit , dhoma matrimoniale dhe dhoma tjeter e gjumit . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore i cili te ofron rehati . Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-tekatesh i pozicionuar buze rruge . Eshte ne krahe te qendres tregetare Ring center . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme