Pronat

Jepet me qira apartamente 2+1 te Zogu Zi ! Tirana - Tirana - Zogu I Zi

E dhene me qira 350€

Tipare

 • ID: 681
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet te Zogu Zi eshte pjes e nje pallati 5 kate ndodhet ne katin e 4. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka pamje nga kryqezimi i Don Boskos.Ka eshte me siperfaqe 100 m2 me ballko dhe me ndricim natyrale. Apartamenti ka vendodhje perfekte si dhe ofron mundesi parkimi poshte pallatit.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme