Pronat

Jepet me qira apartamente Dublex te Zogu Zi Tirana - Tirana - Zogu I Zi

Tipare

 • ID: 682
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 150.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qira Apartamente Dupleks te Zogu i Zi! Apartamenti ka një mobilim të këndshëm dhe ofron komoditet si dhe një pamje super të bukur . Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një ndërtese 5 katëshe. Ndërtesa ka kushte të sigurisë së lartë (një derë sigurie në hyrje të ndërtesës dhe një derë vetëm për katet e 4-të dhe të 5-të ). Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 150 m2. Për më shumë informacion dhe për të vizituar këtë pronë, mos hezitoni të na kontaktoni: C: 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 150

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme