Pronat

Shitet apartament 2+1 Rruga Elbasanit! Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Shitur 80,000€

Tipare

 • ID: 683
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 93.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 80,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet super apartamente ne rrugen e Elbasanit.Apartamenti ndodhet prane Fakultetit Ekonomike. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti i shtruar me parket.Apartamenti disponon nje vende parkimi. Apartamenti ka siperfaqe 93 m2.Apartamenti disponon hipoteke. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme