Pronat

Jepet me qira ambjente per zyra ! Tirana - Tirana

Per Qira 700€

Tipare

  • ID: 684
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 140.00 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet ambjente per zyra ne rrugen Ferit Xhajko.Ambjenti ka nje hapsire prej 140 m2,ndodhet ne katin e 3 te nje godine me 6 kate. Zyra eshte e ndare ne 5 ambjente. Ambjenti ndodhet ne rrugen kryesore perball restorante Durrsit .Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme