Pronat

Shitet ambjent komercial Tirana - Tirana - Allias

Per Shitje 38,700€

Tipare

  • ID: 343
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 24.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 38,700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjente komercial ne zonen e Allias, ne rrugen kryesore. Ambjenti ka funksionuar si dyqan per shume vite Ambjenti pozicionohet ne nje kende pallati ne rrugen kryesore. Zona perreth eshte e populluar dhe me nje levizje te madhe .Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 24

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme