Pronat

Shitet apartamente 3+1 ne Don Bosko ! Tirana - Tirana - Don Bosko

Tipare

 • ID: 351
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 114.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 127,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartamete 3+1 ne Don Bosko.Apartameti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me 11 kate si dhe ka nje siperfaqe prej 114m2.Apartamenti ka orjentim nga veri perendim .Apartamenti organizohet ne nje dhom ndenje sebashku me ambjentin e gatimit ,dy dhoma gjumi, nje dhome studimi ,dy tualet si dhe dy ballkone.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme