Pronat

Shitet Toke Truall te rruga Elbasanit ! Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Shitje 850€/ m2

Tipare

  • ID: 352
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 625.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 850€/ m2
  • Cmimi/m2: 850€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke truall ne rrugen e Elbasanit ! Toka ndodhet ne rrugen kryesore me nje hapsire 625m2. .Toka shitet me 850 euro m2 si dhe disponon dokumentacion te rregull hopotekimi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 650

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme