Pronat

Shitet apartament 2+1 ! Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta

Per Shitje 85,000€

Tipare

  • ID: 713
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 100.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 85,000€
  • Cmimi/m2: 1000€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet super apartament i investuar.Apartamenti eshte i kompletuar ne menyre bashkekohore dhe eshte i paiusur me hipoteke. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe eshte i arreduar me arkitekt. Ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore,100 m distance jane linjat e urbanit.Apartamenti ka parket laminat cilesor AC5 ne gjithe apartamentin,punime gipsi me dekor modern,mermer dekorativ,termoizolim,etj.Apartamenti ka orientimi Lindje-Jug-Perendim me ajrim natyral ne cdo dhome dhe ne kuzhine e tualet. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje,nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, nje dhome garderobe e pajisur me dollap te bere me porosi, nje tualet me lavatrice larese tharese Sharp ,vaske e hidrosanitaret.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje visit ne prone mos nguroni ten a konaktoni ne tel. 0684073990 ose email : [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme