Pronat

Shitet Apartament 1+1 te rruga Dritan Hoxha ! Tirana - Tirana - Laprake

Per Shitje 50,000€

Tipare

 • ID: 715
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 45.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 50,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet prane Drejtorise se Doganave. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me dhjet kate. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi si dhe nje tualet i cili eshte i paisur me dritare . Apartamenti eshte i paisur me sistem ngrohje - ftohje Chiller Inverter. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 52.2
 • Siperfaqe neto : 45

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme