Pronat

SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. Tirana - Tirana - Laprake

Per Shitje 760,000€

Tipare

  • ID: 722
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 1 100.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 760,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. Ambjenti eshte pjese e nje objekti te ri , i cili eshte i pozicionuar buze rruge . Ambjenti ne katin 0 dhe -1 pjese e objektit 6- katesh . Aktualisht kontrata e qerase eshte ne vleren 6000 euro ne muaj . Eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 10100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme