Pronat

Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ! Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl

Per Shitje 105,010€

Tipare

 • ID: 722
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 84.15 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 105,010€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ! Apartament 2+1 me 2 tualete dhe verandë. Ai ka orientimin Perëndim, Veri-Perëndim dhe ka një dhomë matrimoniale me tualet, një tualet tjetër të përgjithshëm, hapësirën e sallonit dhe kuzhinës dhe një dhomë gjumi tjetër. Të gjithë dhomat kanë akses në verandë. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 84.15
 • Siperfaqe neto : 73.81

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme