Pronat

OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Shitje 1,200€

Tipare

 • ID: 724
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 104.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 1,200€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te salloni i dites ne te cilin ndodhet dhe kendi i gatimit, tre dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Apartamenti eshte pjese e Kristal Center , ndodhet ne katin e katert . Ka orintim Veri-Perendim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme