Pronat

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ! Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark

Per Shitje 1,800€/ m2

Tipare

  • ID: 724
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 116.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 1,800€/ m2
  • Cmimi/m2: 1800€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 si dhe organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon .Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar per banim. Per me shume informacion kontaktoni ne C. 0694073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 116

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme