Pronat

Shitet apartamen 2+1 te rruga 5 Maj! Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji

Per Shitje 83,700€

Tipare

 • ID: 726
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 93.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 83,700€
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet super apartament te rruga 5 Maj. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati me 6 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete gjithashtu eshte i paisur me sistem ngrohje-- ftohje CHILLER si dhe grilat i ka me sistem elektornike me telekomande. Apartamenti disponon hipoteke. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme