Pronat

Shitet apartamente 1+1 te Oxhaku Tirana - Tirana - Oxhaku

Shitur 45,400€

Tipare

 • ID: 770
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 48.07 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 45,400€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartamente 1+1 te zona e Oxhakut apartamenti ka nje dhome gjumi dhe holl pritje sebashku me Guzhine ndodhet ne nje zone mjafte te mir qe po merr zhvillim apartamenti ndodhet ne katin 1 te banimit me nje super pamje me ballkon hapsira totale e apartamentit eshte 54.70m2.Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 54.70
 • Siperfaqe neto : 48.07

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme