Pronat

Shitet super apartamente 2+1 Bulevardi Zhan Dark Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark

Per Shitje 210,600€

Tipare

 • ID: 778
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 117.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 210,600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet super apartamente 2+1 Bulevardi Zhan Dark, apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi nje holl pritje i madhe dhe nje ambjente gatimi i pozicionuar ne menyre perfekte,me sistem Chiler ngjitur me gjimazin Ismail Qemali nje pallat super cilsi ndertimi,hapsira eshte 117m2 apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit me pamje nga rruga kryesore dhe nga mali i Dajtit me termoizolim dhe sisitem akusitike per zhurmat dhe temperaturat, apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket cilsore, me siguri maksimale me kamera dhe sistem sigurie .Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme