Pronat

Shitet apartamente 1+1 te Bulervardi Zhan Dark Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark

Per Shitje 121,500€

Tipare

 • ID: 781
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 67.50 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 121,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet super apartamente 1+1 Bulevardi Zhan Dark, apartamenti perbehet nga nje dhom gjumi nje holl pritje dhe nje ambjente gatimi i pozicionuar ne menyre perfekte,me sistem Chiler ngjitur me gjimazin Ismail Qemali nje pallat super cilsi ndertimi,hapsira eshte 67.5m2 apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimit me termoizolim dhe sisitem akusitike per zhurmat dhe temperaturat, me siguri maksimale me kamera dhe sistem sigurie pallati .Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67.5

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme