Pronat

Shitet toke truall 7500m2 ne Paskuqan prane Liqenit Tirana - Tirana - Paskuqan

Per Shitje 450,000€

Tipare

  • ID: 793
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 450,000€
  • Cmimi/m2: 60€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Siperfaqa prej 7500 m2 Ndodhet prane liqenit te Paskuqanit. Toka e nje cilesie te mire qe pranon ndertim,kryesisht per ndertimin e vilave dhe e favorshme per biznes.Cmimi i tokes eshte 60e/m2 Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 7500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme