Pronat

Restorant 200 m2 per ne rrugen Reshit Collaku Tirana - Tirana - Myslym Shyri

Per Qira 1,500€

Tipare

  • ID: 801
  • Lloji I prones: Lokal/Restorant
  • Siperfaqe: 200.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare dhe katin -1 te nje vile tre kateshe. Kati I pare eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe ne katin -1 ndodhen kuzhina, depo, magazine dhe dy tualete. Restoranti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri. Cmimi 1500 Euro/muaj

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe neto : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme