Pronat

Shitet Toke ne zonen e Tufines Tirana - Tirana - Tufine

Per Shitje 634,560€

Tipare

  • ID: 827
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 10 576.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 634,560€
  • Cmimi/m2: 60€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Toke Shitet Toke me siperfaqe 10576m2 ne zonen e Tufines Toka ndodhet prane Shtitsh Tufine dhe eshte e pershtatshme per investim.Jepet me nje cmim prej 60euro m2 euro i diskutueshem.Prona disponin dokumentacion te rregullte. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni! C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 7650

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme