Pronat

Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri. Tirana - Tirana - Myslym Shyri

Per Qira 450€

Tipare

 • ID: 831
 • Lloji I prones: Pentthouse
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 450€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale eshte 100 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ftohja dhe ngrohja sigurohet me kondicioner te vendosur ne cdo dhome. Zona eshte nje nder me te preferuat e Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Qender , ne rrugen e Kavajes etj. Cmimi 450 Euro/muaj

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme