Pronat

Zyre me qera 49 m2 ne qender! Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 500€

Tipare

  • ID: 843
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 49.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Zyre me qera 49 m2 ne qender ! Jepet zyre me qera 49 m2 ne qender perballe Hotel Plaza ! Zyra eshte ne katin e dyte te nje qendre biznesi .Qendra garanton standarte te larta ne lidhje me nivelin e sigurise. Ndertesa eshte e pajisur me shkalle emergjence, sistem alarmi ne rast zjarri, mjetet per mbrojtjen nga zjarri, sherbim me roje, survejim me kamera, sistem qendror per ngrohje dhe ftohje, gjenerator, vendparkim.Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 49

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme