Pronat

Apartament 2+1 per qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Tirana - Tirana

Per Qira 550€

Tipare

 • ID: 848
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 550€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar, i sapo rinovuar. Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner. Orientohet nga jug-perendimi duke ofruar ndricim natyral pergjate gjithe dites. Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ofron akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, zonen e Tvsh etj. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Cmimi 550 Euro/muaj. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit : 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme