Pronat

Shitet TOKE ne zonen e Ali Demit. Tirana - Tirana - Alidemi

Per Shitje 70,000€

Tipare

  • ID: 851
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 70,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e Ali Demit,rruga Pasho Hysi. Toka ndodhet prane ish Pularise dhe eshte e pershtatshme per investim.Jepet me nje cmim prej 70 euro m2 euro i diskutueshem.Prona disponin dokumentacion te rregullte. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni! C.0683284995 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 1000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme