Pronat

Shitet Toke me siperfaqe 8000m2 ne Farke. Tirana - Tirana - Farke

Shitur 664,000€

Tipare

  • ID: 868
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 664,000€
  • Cmimi/m2: 83€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Toke me siperfaqe 8000m2 ne Farke. Toka ndodhet buze segmentit rrugor TEG-Farke dhe eshte e pershtatshme per investim.Jepet me nje cmim prej 83 euro m2 euro i diskutueshem.Prona disponin dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni! C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 8000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme