Pronat

Vile luksoze per shitje prane TEG . Tirana - Tirana - TEG

Tipare

 • ID: 896
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 132.00 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 800,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 3

Pershkrim

Vile luksoze per shitje ne nje kompleks vilash prane TEG. Kjo vile ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit, nje zone mjaft te preferuar vitet fundit per nje jete komode dhe elitare, ne te cilen mbizoteron gjelberimi, qetesia, ajri i paster dhe siguria.Aksesohet ne menyre te menjehershme me qendren tregetare Teg ku ju mundeson te gjitha sherbimet e nevojshme per shopping por dhe per argetim, gjithashtu dhe me autostraden Tirane-Elbasan. Kjo vile ka siperfaqe trualli 580 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 396 m2. Siperfaqja e ndertimit organizohet ne 3 kate , organizimi eshte mjaft i rregullt dhe i bollshem dhe ka nje investim te konsiderueshem dhe modern qe i ben te gjithe ambjentet shume komfort per te jetuar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Kjo vile vjen me nje cmim konkurues ne raportin oferte cmim cilesi ne krahasim me vilat e komplekseve qe ndodhen prane, ne kete zone. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0697288530 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 396
 • Truall/ toke : 580
 • Siperfaqe neto : 132

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme