Pronat

Vile 3 kateshe me Qera ne Rrugen Mihal Grameno. Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

E dhene me qira 1,000€

Tipare

 • ID: 909
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 150.00 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Vile me Qera ne rrugen Mihal Grameno,afer Viva market.Vila organizoet ne 2 kate banim dhe kati zero qe sherben si garazh dhe depo.Kati pare organizohet ne hollin,ambjentin e gatimit,2 dhoma gjumi ,tualeti dhe koridori.Kati dyte organizoet ne 3 dhoma gjumi ,tualeti 2 ballkone.Vila eshte e paisur me panel diellor.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme